Y E N İ   D Ü N Y A   A J A N S
Image Not Found Image Not Found
Hakkımızda

Yeni Dünya Reklam Ajansı olarak, çağın ilerisini hedefleyenlerin dijital dünyada öne çıkmaları için gerekli tüm teknolojik ve fikirsel öncülükleri bir araya getiren güçlü bir takımız. Müşterilerimizin dijital platformlarda hayal ettikleri noktalara ulaşmalarını sağlayacak benzersiz dijital deneyimler sunarak, markalarını online platformlarda güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Hikayemiz: Yeni Dünya Reklam Ajansı olarak, kendi kurumsal görünürlüğümüzü arttırma kaygıları taşıyorken, ‘’Nasıl görünür oluruz?’’  sorusuna çözüm yolları geliştirmeye ve öğrendiği metotların doğruluğunu test etmeye çalışırken, doğru kişilere ve doğru metotlara ulaşmış, alanında uzman kişilerin bir araya gelmesi sonucunda da kurulmuş bir şirkettir. Dijital pazarlama, butik veya kurumsal web tasarımı, sosyal medya yönetimi, PR danışmanlığı, profesyonel tanıtım filmi ve diğer tüm dijital hizmetlerde uzmanlaşmış ekip üyelerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak için bir araya geldi. Başlangıçta küçük bir ajans olarak yola çıktık, ancak kararlılık ve müşteri odaklılıkla kısa sürede büyüyerek sektördeki önemli oyunculardan biri olduk.

 

Image Not Found
Image Not Found Image Not Found
Shape

YENİ DÜNYA DİJİTAL MEDYA AJANSI

HİZMETLERİMİZ

Shape

Yeni Dünya Dijital Medya Ajansı

Thumb 08

TECRÜBELİ PERSONEL

Thumb 265

MUTLU MÜŞTERİ

Thumb 496

TAMAMLANMIŞ PROJE

Shape
Yeni Dünya Ajansı

Biz

  • Biz Yaratırız

    Çevrimiçi ve çevrimdışı araçların mükemmel karışımıyla iletişim stratejileri de dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre sıfırdan bir iletişim projesi tasarlayabiliriz.

  • Biz İnşa Ediyoruz

    Uzun vadeli, süreç yönetimi gerektiren projelerde “Tasarım Odaklı Odaklanma” metodolojimiz ile sonuç odaklı yaklaşımımız ve yaratıcılığa olan bağlılığımızla bütünleşik iletişim çözümleri geliştiriyoruz.

  • Biz Yönetiriz

    Tüm süreçler profesyonel bir yaklaşımla ve çözüm odaklı çevik metodolojilerle yönetilmektedir. Çok sayıda şaşırtıcı içgörü ve saatlerce süren saha deneyiminin ardından oluşturulan detaylı kontrol listelerimiz ve yapılacaklar listelerimiz sayesinde tüm operasyon aşamalarını takip edebilirsiniz.

NEW

DÜNYA DİJİTAL MEDYA AJANSI

YENİ DÜNYA DİJİTAL MEDYA AJANSI

Vitrin

YENİ DÜNYA DİJİTAL MEDYA AJANSI

Blog