Image Not Found Image Not Found
Hakkımızda


Yeni Dünya Reklam Ajansı olarak, çağın ilerisini hedefleyenlerin dijital dünyada öne çıkmaları için gerekli tüm teknolojik ve fikirsel öncülükleri bir araya getiren güçlü bir takımız. Müşterilerimizin dijital platformlarda hayal ettikleri noktalara ulaşmalarını sağlayacak benzersiz dijital deneyimler sunarak, markalarını online platformlarda güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Hikayemiz: Yeni Dünya Reklam Ajansı olarak, kendi kurumsal görünürlüğümüzü arttırma kaygıları taşıyorken, ‘’Nasıl görünür oluruz?’’  sorusuna çözüm yolları geliştirmeye ve öğrendiği metotların doğruluğunu test etmeye çalışırken, doğru kişilere ve doğru metotlara ulaşmış, alanında uzman kişilerin bir araya gelmesi sonucunda da kurulmuş bir şirkettir. Dijital pazarlama, butik veya kurumsal web tasarımı, sosyal medya yönetimi, PR danışmanlığı, profesyonel tanıtım filmi ve diğer tüm dijital hizmetlerde uzmanlaşmış ekip üyelerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak için bir araya geldi. Başlangıçta küçük bir ajans olarak yola çıktık, ancak kararlılık ve müşteri odaklılıkla kısa sürede büyüyerek sektördeki önemli oyunculardan biri olduk.

Neden Yeni Dünya Ajans? 

1.Uzman Ekip: Alanında uzmanlaşmış bir ekip, her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunar.

2.İnovasyon: Dijital dünyanın hızına ayak uydurarak, müşterilerimize rekabet avantajı sağlayacak yenilikçi çözümler sunuyoruz.

3.Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirledik.